Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Biudžetinė įstaiga

Naujoji g. 48, LT-62381 Alytus
Tel./faks. (8-315) 214 38
El. paštas info@alytausrajonovsb.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre,
Kodas 301785539norway_grants_programos_zenklas_jpg.jpg

pirmas.jpg

sveika_mokykla_230x200.jpg

PasirasykInternetu_190x118__2_.gif

arsa_logo_header.jpg

svsba.jpg

ULAC.jpg

Naujienos

2015-11-16

Kviečiame fiziniu aktyvumu vaikyti rudens stingulį

Pakankamas fizinis aktyvumas - būtina sveikos gyvensenos sąlyga. Ne paslaptis, kad šiltuoju metų laiku užtikrinti šią sąlygą yra kur kas lengviau nei trumpų dienų ir ilgų naktų laikotarpiu. Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras pradeda jau šeštąjį  mankštų/šiaurietiškojo ėjimo sezoną ir kviečia rudens bei žiemos stingulį vaikyti fiziniu aktyvumu.


Kaip ir kiekvienais metais, norintys sportuoti šiltai, bus kviečiami į kassavaitines mankštas po stogu, o tie, kuriems mielesnis grynas oras – imti į rankas šiaurietiškojo ėjimo lazdas.


Pirmieji lazdas į rankas jau paėmė butrimoniškiai. Kaip ir praėjusiais metais, šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai Butrimonyse vyks kiekvieną pirmadienį 16 val. Visi norintieji turėtų rinktis gimnazijos vidiniame kiemelyje.


Nuo lapkričio 18 d. šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai prasideda ir Simne. Visi lazdinėtojai kviečiami kiekvieną trečiadienį 16 val. rinktis Jonų parke prie estrados.


Šiaurietiškojo ėjimo lazdomis aprūpiname.


Gruodžio mėnesį planuojama pradėti ir kassavaitines mankštas. Bendruomenes, norinčias mankštintis, kviečiame registruotis elektroniniu paštu info@alytausrajonovsb.lt.


Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro informacija