Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Biudžetinė įstaiga

Naujoji g. 48, LT-62381 Alytus
Tel./faks. (8-315) 214 38
El. paštas info@alytausrajonovsb.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre,
Kodas 301785539norway_grants_programos_zenklas_jpg.jpg

pirmas.jpg

sveika_mokykla_230x200.jpg

PasirasykInternetu_190x118__2_.gif

arsa_logo_header.jpg

svsba.jpg

ULAC.jpg

Naujienos

2017-07-07

Biuras kviečia leisti atostogas, bežaidžiant strateginius stalo žaidimus

Vasara - dažniausiai poilsio ir atostogų metas. Ilsėtis yra naudinga, tačiau ne visi tai moka. Vaikai ir jaunimas dažnai ilsisi netinkamai, todėl po ilgų vasaros atostogų grįžta ne visiškai pailsėję. Tinkamas poilsis tai nėra nuolatinis dykinėjimas ar pasyvaus laisvalaikio leidimas prie kompiuterio ar telefono ekrano, geriausias būdas pailsėti - pakeisti veiklos pobūdį.


Siekiant išvengti pasyvaus laisvalaikio, galima atrasti kitokių poilsio būdų, kurie ne tik suteiktų galimybę atsipalaiduoti, bet atneštų ir teigiamą naudą žmogui. Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia vasarą laisvalaikį leisti kitaip ir išmokti žaisti naujus, visame pasaulyje gerai žinomus stalo žaidimus: „Notre Dame“, „Carrassonne“, „Dixit Odyssey“, „Katano salo naujakuriai“ ir dar daugiau. Strateginiai stalo žaidimai padeda lavinti strateginį bei meninį požiūrį, aktyvinti smegenų veiklą, atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką.


Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras „apsiginklavęs“ žaidimais mielai atvyks į bet kurį Alytaus rajono kampelį supažindinti bei kartu išbandyti, kaip strategiškai judėti pergalės link.  Jeigu yra galimybių biuras kviečia atvykti į įstaigą.


Pirmoji žaidimų popietė, įvykusi Mergalaukio bibliotekoje parodė, kad kelios valandos prabėga lyg viena akimirka, azartas, noras išmokti žaisti ir, be abejo, laimėti „lipa“ per kraštus.


Pažinimo džiaugsmas išlaisvina naujus potyrius, tad kviečiame registruotis ir paįvairinti savo laisvalaikį susipažįstant su naujais žaidimais. Registracija vyksta telefonu: 8 315 21438 arba elektroniniu paštu info@alytausrajonovsb.lt.

DSC_0007.jpg  DSC_0009.jpg  DSC_0008.jpg