Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Biudžetinė įstaiga

Naujoji g. 48, LT-62381 Alytus
Tel./faks. (8-315) 214 38
El. paštas info@alytausrajonovsb.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre,
Kodas 301785539norway_grants_programos_zenklas_jpg.jpg

pirmas.jpg

sveika_mokykla_230x200.jpg

PasirasykInternetu_190x118__2_.gif

arsa_logo_header.jpg

svsba.jpg

ULAC.jpg

Naujienos

2017-08-10

Alytaus rajone pasiektas dar vienas rekordas

Alytaus rajone pasiektas naujas Lietuvos rekordas. Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras ir Pivašiūnų gimnazijos bendruomenė nuo šiol -  didžiausios lankstytinės kepurės savininkai. 

 
Biurą pasiekė agentūros „Factum“ diplomas, kuriame įrašyta, kad didžiausią lankstytinę kepurę – 3,65 m ilgio, 61,5 cm aukščio – 2017 m. gegužės 3 d. praktinio užsiėmimo saugios vasaros klausimais metu iš 55,5 m² dydžio popieriaus lapo išlankstė Pivašiūnų (Alytaus r.) gimnazijoje Alytaus r. visuomenės sveikatos biuro specialistai, mokytojai ir mokiniai. Po ja vienu metu sutilpo dviejų pradinių klasių mokiniai.


Tai jau nebe pirmas Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro inicijuotas ir drauge su pagalbininkais pasiektas Lietuvos rekordas.


2014 metais Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamų gražių tarpusavio santykių skatinimui bei patyčių, smurto prevencijai skirtų renginių „Tangramiada“ metu rajono mokyklų bendruomenės sukūrė storiausią – 5 cm storio, 20 cm ilgio 14,8 cm pločio, 375 lapų „Atminimų sąsiuvinį“. Į jį mokiniai įrašė draugystės linkėjimus kitoms kartoms. Agentūra jį įtraukė į Lietuvos rekordų knygą, kaip storiausią sąsiuvinį.


Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras į smurto ir patyčių prevencijos renginius ir netradicinius užsiėmimus kiekvieną pavasarį sukviečia i mokyklų bendruomenes, tėvus,  sveikatos specialistus. Dar 2010 metais praūžęs renginys „Draugai lyg tylūs angelai…“, padovanojo pirmąjį rekordą - ilgiausią Lietuvoje diržą, kuris yra 193,8 m ilgio, 11–18 cm. pločio. Jam tuo metu ištiesti prireikė viso Daugų Vlado Mirono gimnazijos stadiono ir 86 mokinių.


Biuro specialistai yra įsitikinę, kad paskaitomis ir teoriniais užsiėmimais šiais laikais sudominti nėra galimybių, todėl sveikatos ugdymui ir mokymui pasitelkia įvairiausias priemones. Juk siekiant Lietuvos rekordo tikrai įdomiau ir lengviau?

kepure_2.jpg didzioios_kepures_lankstymo_momentas.jpg

Did_lankstytine_kepure__1_.jpg